30 Mart 2015 Pazartesi

2015 Yazına Damgasını Vuracak Renkler !


Artık yavaş yavaş havalarında  ısınmasıyla  hepimiz yaz moduna girdik :)  Peki bu yaz öne çıkan renkler neler ? Bu yaza damgasını vuracak renk kesinlikle Marsala...Dünyaca ünlü renk otoritesi Pantone 2015 İlkbahar_Yaz trendini Marsala olarak ilan etti. Sadece Marsalamı tabiki hayır bu yaz sıklıkla göreceğimiz renkler : Elektrik Mavisi, Pas rengi, Aqua mavi,Marigold ... Hadi ozaman bu renklere biraz daha yakından bakalım :)

Pas (Rust) Rengi

Kum,kiremit ve birazda kahverengi karışımı bu renk bu yazın bombaları arasında yaz için biraz soğuk bir renkmiş gibi gelse de özellikle kumral ve kızıl saçlılar için oldukça güzel bir renk...Bu yaz bu rengi hem makyajlarda hemde mayo ve bikinilerde sıkça görücez kızlar :)Aqua Mavi

Bu renge bayılıyorum hem esmerler de hemde sarışınlar da müthiş duruyor çok soft ve yumuşak..


Marigold

Bu yaz özellikle abiyeler de bu renge sıkça rastlayacağız.


Marsala

Aslında bu rengi bu kış rujlar da fazlasıyla kullandık yazın ise özellikle abiyeler de öne çıkan renklerden. Bu renge alışın kızlar bu yazın rengi Marsala olacağa benziyor :)


Elektrik Mavisi

Bu rengin olmadığı bir mevsim sanırım yok. Kadın modasında yerinin sağlamlaştıran elektrik mavisi bu yaz da hız kesmiyor.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder