4 Ocak 2015 Pazar

Sebastıan Trıllıant

Bugün uzun süredir kullandığım bir saç spreyinden bahsetmek istiyorum size; Sebastian Trıllıant saç spreyi.Tek kelimeyle harika bir ürün,hadi biraz ayrıntılı inceleyelim :)

Sebastıan ın ürünlerini genelde beğenirim ama bu ürün fazlasıyla iyi.Fotoğrafta çok net gözükmese de içinde çok küçük simler var ve saça inanılmaz hoş bir ışıltı veriyor. Kullanmadan önce iyice çalkalamak ve ürünün karışmasını sağlamak gerekiyor. Bu karışmadan önceki hali aşağıda ise karışmış halini görebilirsiniz.Gelelim özelliklerine saça ışıltı vermesinin yanı sıra saçınızı ısıya karşı koruyor. Şekil vermeden önce kuru saça uygulandığında tüm ısı işlemlerine karşı saçınız korunmuş oluyor. İsterseniz ıslak saça da uygulayabilirsiniz saçınıza ekstra bir hacim veriyor. Benim saçlarım fazlasıyla hacimli olduğundan (Maşallah diyin :) ) ben açıkçası ıslak saça kullanmadım beni bu üründe cezbeden şey ısıya karşı koruyuculuk ve ışıltısı oldu :)

Sizlerde benim gibi saçınıza hemen hemen her gün  fön maşa vb uyguluyorsanız saçınızı korumak adına bu ürünü kullanabilirsiniz. Verdiği doğal ışıltıda işin bonusu oluyor:)
                                      BAŞKA BİR YAZIDA GÖRÜŞMEK ÜZERE :)


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder